05.07. Honvédelmi öttusa - Szabadidősport - tájékozódási rendezvények

Népszerűsítő tájfutó rendezvények, Diáktájfutás
Terem-O; Park-O; Field-O; Mikr-O; Mátrix
Játékos versenyek
A családi zöldsport
Látogatók száma:
Képességfejlesztés
Tartalomhoz ugrás

05.07. Honvédelmi öttusa

2015
II. EJTŐERNYŐS HONVÉDELMI ÖTTUSA
c s a p a t v e r s e n y
I2015. május 07. Szolnok

TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÁS
(Park-O)
- 52 -

Szent István Általános Iskola, Baj / Jókai Moór Gimnázium, Komárom csapatai


Hely Név                     Iskola                                    Idő   Kül.

Ált. Isk. 5-6 osztály (17)
 1 Hári Zsombor              Komádi Barsi Dénes Általános Iskola       24:16 0:00
 2 Puskás Sebestyén          Komádi Barsi Dénes Általános Iskola       31:50 +7:34
 3 Chugyik Henrik            Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola  39:49 +15:33
 4 Árgyelán Bence            Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola  40:28 +16:12
 5 Horváth Levente           Baj Szt. István Általános Iskola          62:20 +38:04 

   Deák Balázs               Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola     hiba
   Beseny Nándor             Szolnok Kodály Zoltán Általános Iskola       hiba
   Győrffy Attila            Magyarhomorog Szabó Pál Általános Iskola     hiba
   Zamba Szabina             Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola     hiba
   Beseny Norbert            Szolnok Kodály Zoltán Általános Iskola       hiba
   Gombos Róbert             Magyarhomorog Szabó Pál Általános Iskola     hiba
   Gellén István             Komádi Barsi Dénes Általános Iskola          hiba
   Zalán Melinda             Szolnok Kodály Zoltán Általános Iskkola      hiba
   Elek Marcell              Baj Szt. István Általános Iskola             hiba
   Földesi Szilárd           Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola     hiba
   Simon Gyula               Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola      nfb
   Máté Antal Zoltán         Magyarhomorog Szabó Pál Általános Iskola      nfb

Ált. Isk. 7-8 osztály (26)
 1 Bokodi Ábel               Baj Szt. István Általános Iskola          12:28 0:00
 2 Kertész Gyula József      Magyarhomorog Szabó Pál Általános Iskola  17:27 +4:59
 3 Kertész Levente           Magyarhomorog Szabó Pál Általános Iskoal  18:58 +6:30
 4 Kuzma Kornél              Baj Szt. István Általános Iskola          19:44 +7:16
 5 Bognár Dániel             Baj Szt. István Általános Iskola          25:49 +13:21
 6 Temesfői Álmos            Szolnok Kodály Zoltán Általános Iskola    28:04 +15:36
 7 Miskolczi Zsombor         Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Ált.Iskola 29:42 +17:14
 8 Miskolczi Dominik         Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Ált.Iskoal 30:27 +17:59
 9 Szabó Tamás               Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola  33:08 +20:40
10 Egri Sándor               Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Ált.Iskola 36:18 +23:50
11 Koltai Márkó              Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Ált.Iskola 36:44 +24:16
12 Huber Dárius              Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola  72:20 +59:52
13 Szabó Gábor               Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola  73:14 +60:46

   Kiss levente              Baj Szt. István Általános Iskola           hiba
   Bacskai Máté              Baj Szt. István Általános Iskola           hiba
   Hruska Bence              Baj Szt. István Általános Iskola           hiba
   Jávorka Eliza             Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola   hiba
   Repka György              Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola   hiba
   Csombor Dávid             Szolnok Kodály Zoltán Általános Iskola     hiba
   Medvegy Alexandra         Nagyszénás Czabány Samu Általános Iskola   hiba
   Tóth Attila Dominik       Komádi Barsi Dénes Általános Iskola        hiba
   Szegedi Benjámin          Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Ált.Iskola  hiba
   Morvai Éva                Szolnok Kodály Zoltán Általános Iskola     hiba
   Szuna Dániel              Hajdúsámson II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskola nfb
   Rózsa Sándor Bálint       Magyarhomorog Szabó Pál Általános Iskola   nfb
   Fésüs Adrián              Komádi Barsi Dénes Általános Iskola        nfb
   Lakatos Norbert           Komádi Barsi Dénes Általános Iskola        nfb

Középiskolás egyéni verseny (9)
 1 Kovács Gergely            Gödöllő Református Líceum Gimnázium       10:25 0:00
 2 Ménesi Dávid              Komárom Jókai Moór Gimnázium              12:46 +2:21
 3 Horváth Balázs            Komárom Jókai Moór Gimnázium              13:17 +2:52
 4 Torma Levente             Gödöllő Református Líceum Gimnázium       19:37 +9:12
 5 Horák Ádám Kristóf        Gödöllő Református Líceum Gimnázium       21:45 +11:20
 6 Tóth Bence                Komárom Jókai Moór Gimnázium              25:24 +14:59
 7 Boldizsár Botond          Gödöllő Református Líceum Gimnázium       35:12 +24:47

   Ócsai Dávid               Gödöllő Református Líceum Gimnázium       hiba
   Bizik János               Gödöllő Református Líceum Gimnázium       hiba
2017.11.14.
Utoljára frissítve
Vissza a tartalomhoz