04.08. Vértesszőlős - Szabadidősport - tájékozódási rendezvények

Népszerűsítő tájfutó rendezvények, Diáktájfutás
Terem-O; Park-O; Field-O; Mikr-O; Mátrix
Játékos versenyek
A családi zöldsport
Látogatók száma:
Képességfejlesztés
Tartalomhoz ugrás

04.08. Vértesszőlős

2011

Vértesszőlősi Általános Iskola
TÁJFUTÓ NAP
2011. április 08.



EREDMÉNYEK

A verseny rendezői:

- Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület -
Gillich György
Federics Éva
Mészáros Károly


Résztvevők száma: 130 fő


Az 1. osztály eredményei
                                   A
1 Dombai Péter                   4:40
2 Balaton Zsolt                  5:21
3 Szalay László Patrik           5:52
4 Oláh László                    6:04
5 Skrován Lilla                  6:30
6 Egervári Hanna                 7:09
7 Fábik Sarolta                  8:10
8 Németh Máté                    8:30
9 Jenei Georgina                 8:35
10 Dobi Katalin                  11:30
11 Háromi Eszter                 12:00
12 Simon Roland                  12:50
13 Konecsin Beatrix Bianka       13:40
14 Pammer Petra                  13:40
15 Farnadi Tamás                 13:46
16 Kajfis Kíra                   14:10
17 Dobi Szabolcs                 15:10
18 Ferge Julianna                15:50
19 Czeglédy Dániel               16:50

A 2. osztály eredményei
                                  A
1 Galgán Dorka                   4:17
2 Vida Stella Inez               4:40
3 Konecsin Lilian Beáta          5:00
4 Harsányi Levente               5:20
5 Bazsó András                   5:22
6 Velencei Kristóf               5:37
7 Dobrotka Ákos                  5:55
8 Egri Mátyás                    6:00
9 Kövér Levente                  6:05
10 Schlagmüller Tibor             6:14
11 Velencei Vilmos                6:26
12 Molnár Klaudia                 6:34
13 Bazsó Péter                    7:50
14 Németh József Márk             9:30
15 Szabó Blanka                   9:30

A 3. osztály eredményei
                                  B      C
1 Borbély Lilla                  6:21   4:26   10:47
2 Besenyei Gábor                 5:21   6:33   11:54
3 Pankaczi Petra                 5:51   8:00   13:51
4 Andai Roland                   6:05   7:51   13:56
5 Fehér Dominik Sándor           6:24   8:10   14:34
6 Palák Dóra                     6:04   8:30   14:34
7 Gyurász Martin                 7:40   7:13   14:53
8 Takács Dorottya                8:03   7:22   15:25
9 Jenei Bernát                   6:26   9:02   15:28
10 Czeglédy Kata                  8:15   7:28   15:43
11 Szabó Bianka Klaudia           6:33   9:28   16:01
12 Jenei Péter                    8:22   8:08   16:30
13 Orbán Daniella                 7:59   9:15   17:14
14 Mozsár Márk Tibor              8:37   8:59   17:36
15 Horváth Katalin                8:55   9:45   18:40
16 Kutenics Gergő Márton         11:15   8:10   19:25
17 Udvardi Vanessza               9:54  10:10   20:04
18 Megas Larissa Sofia           10:23  10:57   21:20
19 Scsibrán Péter Bálint         19:51   8:30   28:21


A 4. osztály eredményei
                                  B      C
1 Konecsin László Norbert        5:43   6:20   12:03
2 Rohrbacher Regina              6:24   6:19   12:43
3 Csizmadia Lili                 5:56   6:49   12:45
4 Magyar Vivien Diána            6:34   6:21   12:55
5 Kriszt Péter Krisztián         6:40   6:55   13:35
6 Oláh Ádám                      8:10   5:30   13:40
7 Dobrotka Tamás Gábor           8:34   5:09   13:43
8 Koós Cintia                    8:13   6:06   14:19
9 Velencei Virág                 7:00   7:37   14:37
10 Gebauer Adél                   7:20   8:17   15:37
11 Kuzma Péter                    9:36   7:00   16:36
12 Háromi Albert                  8:50   7:54   16:44
13 Babinszki Bence                8:10   9:40   17:50
14 Dobi Armand                   10:59   7:40   18:39
15 László Zsófia                  8:33  10:10   18:43
16 Jenei Lilla                    7:55  12:10   20:05
17 Hranyczka Gergő Bence         13:03   9:20   22:23


Az 5. osztály eredményei
                                   B
1 Schlepp Lili                   4:58     
2 Slezák Luca                    5:35     
3 Szolik Eszter Kata             6:55     
4 Anderla Szimonetta             7:17     
5 Oláh Áron                      9:05     
6 Krámer Máté                    9:20     
7 Jenei Ferenc                   9:35     
8 Szabó Tamás Zoltán            10:05    
9 Ferge Alexandra               10:09    
10 Kövér Nikolett                10:24    
11 Palák József László           11:00    
12 Pretsner Adrián               11:05    
13 Szelényi Bence                11:30    
14 Vaczula Vivien                12:06    
15 Farkas Barbara                12:21    
16 Kiss Patrícia                 13:52    

A 6. osztály eredményei
                                 B
1 Gillich Dóra                   4:11
2 Szádeczky Boglárka Stella      5:12
3 Vizkeleti Ákos                 5:59
4 Zagyva Eszter                  6:00
5 Oláh Sándor György             6:01
6 Tulkán Richárd                 6:05
7 Kovács Márk                    6:27
8 Szabados Dániel                8:15
9 Hoffmann Péter                 8:45
10 Torma Bianka Noémi             8:50
11 Kecskés Zsófia                 8:55
12 Rákosa Rebeka Lucia            9:20
13 Czimer Laura                   9:35
14 Bogdán Henrietta Flóra         9:50
15 Szendőfi Ágnes Rebeka         10:10
16 Tóth Benjamin Robinson        10:36
17 Balogh Roland                 10:55
18 Basa Dóra                     Disc.


A 7. osztály eredményei
1 Szvitacs Fanni                 6:58
2 Farkas Márk                    7:48
3 Kecskés Orsolya                8:15
4 Gruber Bálint                  8:30
5 Szlávik Bence                  8:35
6 Hegyi Barbara                  9:30
7 Pozsár Martin                  9:30
8 Németh Rita                    9:51
9 Kohlrusz Péter                 9:58
10 Szilvás Renátó                10:21
11 Horváth Alexandra             10:25

A 8. osztály eredményei
1 Krupánszki Bence               4:30
2 Faggyas Réka                   4:35
3 Szilágyvári Donát              4:55
4 Faggyas Petra                  5:05
5 Santavecz Anita                5:08
6 Szendőfi Anna Sára             5:08
7 Kutenics Katinka Tünde         5:38
8 Szalai Zita                    5:40
9 Papp Klaudia                   5:42
10 Badár Bence                    5:54
11 Anderla Eszter                 6:05
12 Bogdán Márk Zoltán            17:30
13 Kuris Roland                  18:00
14 Bartal Arnold                 18:30
15 Farkas Máté                   Disc.

2017.11.14.
Utoljára frissítve
Vissza a tartalomhoz