04.27. FUTÓVERSENY KK - Szabadidősport - tájékozódási rendezvények

Szabadidősport - FUTÓVERSENYEK
Futóversenyek és tömegsport rendezvények
Kiírások / Eredménylisták (SportIdent)
A láb mindig kéznél van...
Látogatók száma:
Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

2013

KOMÁRNO - KOMÁROM FUTÓVERSENY
2013. április 27.

Képek


EREDMÉNYEK
Statisztika
Az eredménylistán szerepel:
Összesen: 315 fő (Férfi: 202 / Nő: 113)


HIÁNYZÓ CHIP
4612220 / Rózsár István, Slo (Fiú 15-18)
Kérem a versenyzőt, hogy küldje vissza! (Másra nem jó csak a versenyek időmérésére)



Beérkezett reklamációk alapján javítva: 2013. 05.03.

Hely    Név                       SI dugó Rajtsz     Klub               Idő     Kül.

Szülők és gyerekek  (11)        
1    Kovarik Gergő +1 fő       4714913    210     Komárom          26:01     0:00
2    Magyar Imre Agáta tótho   4612216    204     Komárno          27:54     1:53
3    Varga Jozef Németh Ambr   4612232    200     Komárno          28:01     2:00
4    Czita János +4 fő         4612226    206     _ _              28:49     2:48
5    Nagy Gábriel                46090    205     Komárno          29:20     3:19
6    Gelle Attilla, Gábor      4714900    211     Komárom          30:05     4:04
7    Ing. Ulicska Frantisek    4612237    202     Komárno          30:18     4:17
8    Cadislav Óavozsioí        4714906    203     Komárno          33:21     7:20
9    Kerekes Kinga + 4 fő      4612215    208     _ _              37:40    11:39
10    Nikicser Dóra +4 fő       4714905    207     _ _              40:27    14:26
11    Mazan Harek Marek A.      4714916    201     _ _              54:52    28:51

Junior fiúk /15-18  (45)        
1    Végh Attila               4612222    315     Bodza sr         21:41     0:00
2    Fábián József             4612208   1010     Naszály          21:42     0:01
3    Benjámin Hajtman          4612231    257     Urbanovó         22:34     0:53
4    Horváth Martin            4714844    344     Nagyigmánd       22:37     0:56
5    Bényi Bence               4612206    254     Kamenyicsna      23:14     1:33
6    Kovács Dávid              4612213    251     Kürt             23:49     2:08
7    Dinga Kristián            4714919    256     Komárno          24:00     2:19
8    Mórocz Dominik            4714870    340     Ács              24:14     2:33
9    Habán Ardzás              4714868    310     Komárno          24:37     2:56
10    Patrik Mihalek            4714914   1001     Komárno          24:42     3:01
11    Nikolas Mibsky            4612229    321     Izsa             25:14     3:33
12    Köles Gábor               4612204    260     Komárno          25:15     3:34
13    Pálfi István              4612238    326     Marcelová        26:24     4:43
14    Ollé Roland               4612202    313     Komárno          27:00     5:19
15    Suchovsky Domulus         4714861    292     _ _              27:35     5:54
16    Rebros Adrián             4714901    285     Komárno          27:56     6:15
17    Szalai Dávid              4714890    278     Komárno          28:30     6:49
18    Kecskeméti Márk           4714885    339     Mocsa            29:25     7:44
19    Lőrincz Zoltán            4714893    293     Komárom          29:36     7:55
20    Kosa Dávid                4612230    303     Komárno          30:09     8:28
21    Viola Miklós              4612221    298     Komárno          30:12     8:31
22    Szoboszlav Dávid          4714879    342     Komárno          30:31     8:50
23    Magyar Ákos               4714858    277     Komárno          30:47     9:06
24    Bugyi Gergely             4714894   1110     Baj              30:56     9:15
25    Károly Gyula              4714908    300     Komárno          31:31     9:50
26    Bodó Martin               4714848    336     Tata             31:34     9:53
27    Nagy Tibor                4714920    311     Komárno          32:01    10:20
28    Szakál Ádám               4714860    276     Komárno          32:16    10:35
29    Szűcs Ádám                4612235   1007     Komárom          32:44    11:04
30    Kovács Kornél             4714917    284     Komárno          33:12    11:31
31    Keszegh Béla                45844    463     Komárno          33:50    12:09
32    Patus Bence               4714878    259     Komárno          34:40    12:59
33    Sárai Tamás               4714904    295     Komárno          35:01    13:20
34    Kinczer Noel              4714846    289     Komárno          35:02    13:21
35    Ádám Gergő                4714856    287     Komárno          35:02    13:21
36    Mihalovic Viktor          4612219    319     Komárno          35:27    13:46
37    Banar Dávid               4612212    286     Komárno          36:33    14:52
38    Szendi Márk               4612207    275     Komárno          36:43    15:02
39    Fülöp Gergely             4714880    341     Komárno          36:52    15:11
40    Lőrincz Ádám              4612227    312     Komárno          37:08    15:27
41    Pintér Márton             4714849    302     Komárno          37:34    15:53
42    Lajos László              4714866   1113     Komárno          37:44    16:03
43    Rózsa Tibor               4612203    314     Dunaszerdahely   38:50    17:09
44    Nagy Dániel               4714912    301     Komárno          41:32    19:51
45    Jankó Balázs              4612239    288     Komárno          43:44    22:03
    
Junior lányok /15-18  (40)      
1    Szabó Annamária           4714902    271     Komárno          28:13     0:00
2    Gábor Zsuzsanna           4612233    262     Komárno          28:21     0:08
3    Fekete Nóra               4612240   1008     Nagyigmánd       29:45     1:32
4    Horváth Georgina          4714884    343     Nagyigmánd       31:32     3:19
5    Földes Tímea              4714909    267     Csicsov          31:35     3:22
6    Rigla Bettina             4714898    338     Koppánymonostor  31:37     3:24
7    Baráthová Sidónia         4612211    322     Komárno          32:33     4:20
8    Alika Hornyásková         4714892    308     Komárno          33:46     5:33
9    Szokola Flóra             4714843    272     Komárno          34:16     6:03
10    Kurczová Bernadett        4714915    274     Gbelce           34:43     6:30
11    Diana Sziliová            4612201    263     Muzsla           34:47     6:34
12    Sahaj Mercedes            4612224    306     Komárno          35:05     6:52
13    Rudolf Blanka             4612234    324     Tata             36:16     8:03
14    Igar Orsolya              4714872    265     Komárno          36:43     8:30
15    Pusztai Barbara           4714895    327     Komárom          37:10     8:57
16    Somomogyi Georgina Kitt   4714882    328     Komárom          37:14     9:01
17    Kustyán Marianna          4612214    290     Komárno          37:48     9:35
18    Scarlett Zabková          4714883    269     Komárno          37:53     9:40
19    Szvétecz Boglárka         4714897   1112     Komárom          38:16    10:03
20    Lelkes Dóra               4612223    323     Komárno          38:40    10:27
21    Bese Bernadett            4714903    304     Komárno          38:48    10:35
22    Gábics Erika              4612228    266     Komárno          38:57    10:44
23    Ondreska Enikő            4714859    297     Léva             40:38    12:25
24    Palusa Viktória           4714875    281     Komárno          40:52    12:39
25    Labancz Viktória          4714907    282     Komárno          40:55    12:42
26    Juhász Anikó              4714888    273     Modrany          41:37    13:24
27    Dirik Bettina             4714855    268     Komárno          41:40    13:27
28    Végh Viktória             4714910    309     Ekecs            42:32    14:19
29    Fábik Flóra               4612218    307     Csicsó           42:35    14:22
30    Gyenes Kinga              4612217   1009     Oroszkov         42:36    14:23
30    Palásti Enikő             4612236    305     Komárno          42:36    14:23
32    Gunnda Derisa             4714887    296     Érsekújvár       42:52    14:39
33    Csugár Ágnes              4612210    294     Nagymegyer       43:02    14:49
34    Gergely Melinda           4714889    270     Komárno          43:34    15:21
35    Kiss Tünde                4612225    264     Komárom          43:35    15:22
36    Kelemen Bettina           4714899    332     Ács              43:47    15:34
37    Váradi Vivien             4714886   1111     Komárom          43:56    15:43
38    Csomai Daniella           4714874   1115     Bana             44:41    16:28
39    Micsunek Angelika         4714873   1114     Ács              44:43    16:30
40    Sándor Cintia             4714877   1116     Komárom          44:45    16:32

Férfiak - 19-35 éves  (36)      
1    Halász Péter                45897    447     Komárno          20:07     0:00
2    Gécs Tamás                  45895    437     Budapest         20:38     0:31
3    Nagy Miklós               4616482    433     Tata             22:48     2:41
4    Lön Attila                  45829    466     Komárno          24:02     3:55
5    Szendrei Zsolt              45812    440     Tatabánya        25:12     5:05
6    Nagy Dániel Csaba         4616487    434     Tata             25:21     5:14
7    Juhász Gábor                45860    450     Komárno          25:28     5:21
8    Keszeg Attila               45820    448     Komárno          25:37     5:30
9    Kőhalmi Bence               45806    454     Tata             25:53     5:46
10    Halász Zoltán               45863    459     Komárom          26:09     6:02
11    Szabó Tamás                   240    465     Komárom          26:29     6:22
12    Tóth Attila                   212    458     Komárno          27:19     7:12
13    Pénzes Tamás                  219    449     Komárom          27:58     7:51
14    Simon Péter                 45865    439     Kapitánova       28:36     8:29
15    Karteni Gergő               45898    414     Tany             28:57     8:50
16    Simon Gábor               4616484    420     Komárom          29:16     9:09
17    Griec Róbert                  241    460     Komárno          29:39     9:32
18    Nikolas Renes             4616473   1005     Komárno          30:02     9:55
19    Szabó Zoltán              4616475    421     Komárom          30:47    10:40
20    Orbán Ádám                  45855    464     Komárom          30:50    10:43
21    Méri András                   213    452     Komárno          31:15    11:08
22    Ramon Novosad               45894    455     Bisk             32:16    12:09
23    Békefi Gyula András       4616490    425     Komárom          33:11    13:04
24    Tóth Béla                 4616481   1003     Komárom          33:12    13:05
25    Maros Gavojszky           4616476    419     Komárno          34:14    14:07
25    Kosztolányi Zsolt           45900    411     Komárno          34:14    14:07
27    Szuri Renátó              4616464   1004     Komárom          34:49    14:42
28    Szitás Gábor                45891    410     Komárno          34:52    14:45
29    Róbert Halász             4616463   1006     Komárno          35:26    15:19
30    Dóczé Péter               4616485    413     Megyercsi        36:46    16:39
31    Paraj Szilárd             4616478    431     Komárno          37:26    17:19
32    Kasza Róbert              4616469    432     Komárno          37:33    17:26
33    Patrik Rodny              4616477    427     Komárno          37:38    17:31
34    Tomás Marikovec             45887    461     Marcelová        37:53    17:46
35    Liker Márk                  45841    441     Komárno          38:43    18:36
36    Kelemen Krisztián         4616479    405     Komárno          40:36    20:29

Férfiak - 36-50 éves  (18)      
1    Fazekas Gábor               45818    513     Tatabánya        21:26     0:00
2    Tücsök Róbert               45849    505     Komárno          23:34     2:08
3    Horváth Gyula                 253    509     Almásfüzitő      25:55     4:29
4    Potyondi Péter                254    523     Mór              27:28     6:02
5    Róbert Ancsin               45835    508     Svati Peter      28:03     6:37
6    Belán Imkics                45885    528     Urbanovó         29:28     8:02
7    Bese Zoltán                 45861    504     Komárno          29:59     8:33
8    Várnai Csaba                45862    531     Komárno          30:17     8:51
9    Tóth Szabolcs               45830    529     Budapest         33:07    11:41
10    Csicsó Róbert                 251    512     Komárno          34:54    13:28
11    Üveg Róbert                   235    524     Koppánymonostor  35:23    13:57
12    Gere Péter                4612205    209     Komárno          35:31    14:05
13    Tapasztó Gábor              45827    530     _ _              35:37    14:11
14    Oláh Kálmán                   231    520     Komárom          35:46    14:20
15    Antal Attila                45834    519     Budapest         35:49    14:23
16    Kiss Károly                 45890    516     Mosonmagyaróvár  35:51    14:25
17    Halász Tibor                  211    503     Komárom          39:27    18:01
18    Kecskés V. Béla               239    511     Komárno          42:12    20:46

Férfiak - 51-60 éves  (13)      
1    Andrej Sejirman             45868    701     Lodenics         21:30     0:00
2    Daniel Matis                  918    602     Komárno          22:22     0:52
3    Madaras István             411908    615     Budapest         25:32     4:02
4    Nagy Zoltán                   225    617     Úry              25:48     4:18
5    Ambrus Alexander           505254    606     Komárno          25:57     4:27
6    Petr Holecsek                 237    621     Komárno          27:14     5:44
7    Horváth Sándor             363475    610     Tardos           29:01     7:31
8    Dana Szaboóva                 250    619     Komárno          29:37     8:07
9    Pallag György               45850    604     Komárno          30:15     8:45
10    György Stefan                 245    622     Marcelová        30:20     8:50
11    Mészáros Endre              45888    618     Győr             35:16    13:46
12    Peter Nagy                  45882    609     Komárno          36:20    14:50
13    Nagy Alexander             411981    614     Kolárovó         39:48    18:18

Férfiak - 60 felett  (9)        
1    Alasztics Gyula               222    708     Győr             23:36     0:00
2    Fülöp József                  248    709     Annabogdány      23:47     0:11
3    Béres Lajos                416670    703     Hronovce         28:02     4:26
4    Lamatsch János                  924    706     SPRINT Futóklub  30:52     7:16
5    Sejirman Ondrej             45822    712     _ _              32:15     8:39
6    Szűcs Aladár                46146    702     Bratislava       34:38    11:02
7    Kiss Imre                   45823    707     Komárom          36:51    13:15
8    Dr. Kiss Tibor             233607    704     Tata             39:16    15:40
9    Bujtor István                 255    710     Komárom          57:30    33:54

Nők - 19-35 éves  (23)          
1    Tóth Csilla               4616461    430     Komárom          27:39     0:00
2    Benyó Nikolett              45809    451     Komárno          28:41     1:02
3    Zuzana Gálová               45858    407     Dunaszerdahely   29:46     2:07
4    Sona Bohvsavá             4616483    422     Vnutorná         29:55     2:16
5    Gabriela Dorotovicová     4616472    435     Komárno          30:14     2:35
6    Molnár Ágnes                  249    453     Komárom          33:00     5:21
7    Palotás Dóra              4616462    429     Komárom          33:38     5:59
8    Szijj Réka                  45816    444     Tata             33:45     6:06
9    Lázár Kinga                 45811    446     Tata             33:46     6:07
10    Forróová Anita              45842    456     Komárno          34:11     6:32
11    Panlisz Anikó Krisztina   4616480    428     Komárom          34:42     7:03
12    Roberta Krmáshová         4616486   1002     Komárno          35:51     8:12
13    Bencsics Cyntia Manon       45881    443     Hetény           35:59     8:20
14    Alexandra Fintová             226    457     Komárno          36:05     8:26
14    Melinda Kinczerova          45869    462     Mestianska       36:05     8:26
16    Tóth Kamilla                  209    445     Komárom          36:17     8:38
17    Csere Ágnes                 45883    442     Komárom          37:11     9:32
18    Rozbrajova Alexandra      4616467    408     Komárno          37:23     9:44
19    Dóczé Adrienn             4616466    415     Megyercsi        37:41    10:02
20    Pallag Boglárka               218    436     Komárno          37:49    10:10
21    Vörös Mária               4616468    426     Komárno          39:55    12:16
22    Veronika Vrabelová        4616465    406     Komárno          40:36    12:57
23    Zuzana cerneková          4616489    423     Komárno          44:28    16:49

Nők - 36-50 éves  (9)           
1    Herendi Anikó               45851    510     Tatabánya        29:02     0:00
2    Erika Matüsová              45846    507     Komárno          30:27     1:25
3    Csábiné Kiss Lívia            233    514     Tatabánya        33:00     3:58
4    Pavlis Anikó                  217    527     Komárno          35:19     6:17
5    Rémai Andrea                  208    517     Budapest         35:39     6:37
6    Mikolasek Zsófia              224    526     Komárom          35:44     6:42
7    Cseszneki Edina             45856    518     Budapest         37:13     8:11
8    Csomor Veronika             45893    525     Győr             39:45    10:43
9    Adriana Kürthyová             238    502     Komárno          44:48    15:46

Nők - 51-60 éves  (6)           
1    Nagy Irén Etelka            45877    616     Úry              29:09     0:00
2    Chmelovics Zsuzsanna       416669    611     Tardos           30:54     1:45
3    Bakos Judit                   214    620     Budapest         31:38     2:29
4    Ing. Szitásová Zuzana       45838    608     Komárno          34:52     5:43
5    Alena Kovácsová            232758    601     Komárno          36:14     7:05
6    Kinczeron Helena            45873    623     Komárno          36:24     7:15

Nők - 60 felett  (2)            
1    Szurok Eta                 233625    711     Gárdony          33:34     0:00
2    Balogh Valéria                888    612     SPRINT Futóklub  42:31     8:57

Férfi 10 km  (82)               
1    Svajda Gábriel                        70     Bratislava       38:19     0:00
2    Lengyel Zsolt                         75     Marcelová        39:48     1:29
3    Urábel Marián                         48     Komárno          40:48     2:29
4    Szinak Richárd                        29     Kocs             41:30     3:11
5    Bíró Károly Róbert                    68     Győr             41:38     3:19
6    Stefán Horváth                        91     Komárno          42:07     3:48
7    Marek Ancsin                          38     Komárno          43:05     4:46
8    Frantisek Mészáros                    73     Komárno          43:35     5:16
9    Dobai Róbert                          93     Komárno          43:56     5:37
10    Emil Kosec                             4     Komenského       44:28     6:09
11    Ales Andel                           113     Nitra            44:34     6:15
12    Pénzes Norbert                        64     Komárom          44:44     6:25
13    Szalai Norbert                        99     Komárom          44:45     6:26
14    Marian Bohák                          23     Komárno          45:28     7:09
15    Dóczé Péter                           27     Komárno          45:36     7:17
16    Anton Ikréni                          20     Dunajské         45:40     7:21
17    Ibos Csaba                            18     Komárno          46:01     7:42
18    Peter Hradiczki                      114     Nitra            46:18     7:59
19    Marek Ham                            109     Komárno          46:48     8:29
20    Jan Csiba                            108     Komárno          46:56     8:37
21    Ján Gogola                            95     Komárom          47:07     8:48
22    Bottlik Csaba                         31     Kocs             47:50     9:31
23    Mikle Tibor                           84     Komárno          47:54     9:35
24    Sesták Péter                           1     Komárno          47:58     9:39
25    Soóky Gergely                         82     Komárno          48:40    10:21
26    Andrej Maszlena                       53     Nové Zámky       48:50    10:31
27    Csegei Zoltán                        110     Budapest         49:34    11:15
28    Jókai Zsolt                           35     Komárom          49:46    11:27
29    Bottlik Bálint                        30     Kocs             50:09    11:50
30    Krisztián Ivilács                     52     Komárno          50:23    12:04
30    Szabados Károly                       56     Szigethalom      50:23    12:04
32    Szudemann Ákos                        71     Tata             50:55    12:36
33    Vidor Szokol                          15     Komárno          51:05    12:46
34    Varga Levente                         51     Komárno          51:15    12:56
35    Pápai László                           2     Komárno          51:29    13:10
36    Szalánczi Péter                       43     Dunaszerdahely   51:30    13:11
36    Molnár Gábor                          97     Komárom          51:30    13:11
38    Kucera Ján                            39     Komárno          51:40    13:21
39    Wildhoffer Zsolt                      69     Komárom          52:57    14:38
40    Puha Zoltán                           21     Komárom          53:17    14:58
41    Peter Oravec                          57     Nitra            53:28    15:09
42    Kutenics Attila                       74     Ács              53:40    15:21
43    Mohácsi Péter                        115     Komárom          53:41    15:22
44    Bállint József                        76     Nagyigmánd       53:48    15:29
45    Méhes Vilmos                           8     Dunaszerdahely   54:02    15:43
45    Juraj Matuska                         58     Nitra            54:02    15:43
47    Györke Béla                           88     Komárom          54:18    15:59
47    Varga Károly                          87     Komárom          54:18    15:59
49    Szabó Tamás                           60     Komárno          54:30    16:11
50    Bordás Emánuel                        46     Debrecen         54:31    16:12
51    Varga Zoltán                          42     Komárom          55:06    16:47
52    Farkas Péter                          28     Kocs             55:21    17:02
53    Kiss Zoltán                          102     Komárom          55:24    17:05
54    Jozef Mihalek                         89     Komárno          55:40    17:21
55    Korpás Cadislav                       63     Komárno          55:48    17:29
56    Horváth Ákos                          94     Komárom          55:57    17:38
57    Mojzes Ákos                           83     Komárom          56:20    18:01
58    Sebestyén Balázs                      79     Komárom          56:30    18:11
59    Szeidl Balázs                         98     Komárom          56:40    18:21
60    Szabó Péter                           61     Bratislava       57:03    18:44
61    Mészáros Sándor                       44     Komárom          57:45    19:26
62    Győry Gábor                           66     Rákocziko        57:59    19:40
63    Galló Iván                            34     Komárno          58:20    20:01
64    Rydl Zanük                            25     Bratislava       58:30    20:11
65    Kocsis Péter                          62     Komárno          58:59    20:40
66    Mürke Levente                         80     Tata             60:45    22:26
67    Farkas Ferenc                        116     Szákszend        60:55    22:36
68    Lörincz Ferenc                       101     Komárom          61:10    22:51
69    Gűnther Edita                        106     Komárno          61:15    22:56
70    Bakos István                         104     Nagyigmánd       61:28    23:09
71    Juraj Murányi                         47     Komárno          61:33    23:14
72    Dr. Kreft-Horváth Lórán               90     Komárom          61:43    23:24
73    Badoslan Kohutár                      40     Bratislava       62:30    24:11
74    Nagy Károly                           59     Dunaharaszti     62:42    24:23
75    Holbik János                         103     Nagyigmánd       62:49    24:30
76    Győry Gábor                           65     Nova Straz       63:12    24:53
77    Aranyosi Zőző                        111     Komárom          66:25    28:06
78    Horváth István                        33     Komárom          67:24    29:05
79    Marek Kamocsai                        32     Komárno         100:00    61:41
79    Takács Ferenc                         37     Mocsa           100:00    61:41
79    Juranovics Ferenc                     49     Mocsa           100:00    61:41
79    Hófer György                          86     Komárom         100:00    61:41

Női 10 km  (21)                 
1    Jana Kovácsová                        92     Komárno          48:09     0:00
2    Ávár Szilvia                          67     Győr             48:18     0:09
2    Dr. Nedeczky Anna                     96     Komárom          48:18     0:09
4    Katalin  Mátyás                       81     Nova Straz       51:28     3:19
5    Kovács Melinda                        77     Nagyigmánd       53:50     5:41
6    Zakor Kitti                           50     Komárom          53:57     5:48
7    Katarina Gálová                       19     Dunaszerdahely   58:30    10:21
8    Ildikó Milkovicsová                   13     Komárno          58:48    10:39
8    Litová Sira                           14     Komárno          58:48    10:39
10    Horváth Csilla                       41     Komárom          59:10    11:01
11    Zuzan Hradnická                     112     Komárno          59:12    11:03
12    Miroslava Markacová                  85     Marcelová        59:15    11:06
13    Galambosi Anett                      45     Dunaalmás        59:16    11:07
14    Hamburger Kinga                     100     Tatabánya        59:52    11:43
15    kollár Zsuzsanna                     78     Tata             60:45    12:36
16    Judi Kis Juraj                      105     Komárno          61:59    13:50
17    Gál Ilona                            72     Marcelová        64:46    16:37
18    Szabó Tímea                          55     Komárno          67:24    19:15
19    Pajor Mária                         107     Lábatlan         82:04    33:55
20    Heringh Veronika                     36     Komárom         100:00    51:51
20    Iveta Hrvsková                       54     Komárno         100:00    51:51

2017.09.30.
Utoljára frissítve
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz