Diakolimpia

Komárom-Esztergom Megyei
A megyei szövetség megbízásából rendezi: TTT
Tájfutó Diákolimpia
Go to content

Main menu:

Citius, altius, fortius / Gyorsabban, magasabbra, erősebben


MEGYEI TÁJFUTÓ DIÁKOLIMPIÁK HONLAPJA

Az egyesületünk a megalakulása utáni évtől (2005) kezdve vállalta a megyei szintű tájfutó diákolimpia rendezését, amely azóta minden évben a megyei iskolákban tanuló és a tájfutást kedvelő gyerekek várt eseménye.

ORSZÁGOS DÖNTŐ LEGJOBB EREDMÉNYEI
2017.  Ódor Laura      / N-II  /  Normál 3. hely /          14 pont
.      Ódor Laura      / N-II  /  Sprint 8. hely /
.      Nagy Bence      / F-II  /  Normál 3. hely /
.      Kuzma Kornél    / F-IV  /  Normál 8. hely /
--------------------------------------------------------------------
2016.  -
--------------------------------------------------------------------
2015.  -
--------------------------------------------------------------------
2014.  Faggyas Réka      / N-VI /  Normál 5. hely /           7 pont
.      Faggyas Petra     / N-VI /  Normál 6. hely /
--------------------------------------------------------------------
2013.  Pokornyik Bence   / F-VI /  Sprint 6. hely /           3 pont
--------------------------------------------------------------------
2012.  -
--------------------------------------------------------------------
2011.  Szepesi Szilvia   / N-VI /  Sprint 6. hely /           7 pont
.      Szepesi Szilvia   / N-VI /  Normál 5. hely /
.      Női váltó 6. hely
.      (Szepesi Szilvia, Faggyas Eszter, Faggyas Réka)  
--------------------------------------------------------------------
2010.  Szepesi Szilvia   / N-VI /  Normál 5. hely /           7 pont
.      Pokornyik Bence   / F-IV /  Sprint 6. hely /
.      Női váltó 3. hely
.      (Szepesi Szilvia, Faggyas Eszter, Faggyas Réka)
--------------------------------------------------------------------
2009.  -
--------------------------------------------------------------------
2008.  Szepesi Szilvia   / N-V  /  Sprint 5. hely /          11 pont
.      Szepesi Szilvia   / N-V  /  Normál 5. hely /
.      Pokornyik Bence   / F-III/  Sprint 6. hely /  
--------------------------------------------------------------------
2007.  Női váltó  3. hely
      (Szepesi Szilvia, Faggyas Eszter, Novák Martina)
--------------------------------------------------------------------
2006.  Pokornyik Bence   / F-II /  Sprint 2 hely  /           8 pont/
2017.05.29.
Back to content | Back to main menu