2017-09-10-Tatai Honvéd KupaP 2017.09.08. 18:04
Rendező: TTThttp://ttt-tata.hu
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
[E] Hosszú pálya haladóknak (17)E21 ep
RajtNévSI számKlub
1:00Molnár Zoltán8181815VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
3:00Gyulai Tamás4458MSE Megalódusz Sportegylet
5:00Ela Sedlikova2066973XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
7:00Urbán András232759BEA Budapesti Egyetemi Atl Club
9:00Weibl Zoltán1419835SFC Széchenyi István Egyetem SE
11:00Mohai Gábor915DHS Debreceni Honvéd Sport és DSE
13:00Avar András7934977TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
15:00Dömötör Gábor332878SFC Széchenyi István Egyetem SE
17:00Peter Mizur7202851XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
19:00Gyulai Zoltán4459MSE Megalódusz Sportegylet
21:00Mentler Balázs332877SFC Széchenyi István Egyetem SE
23:00Pokornyik Tibor7621001TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
25:00Körmendi Miklós232725MSE Megalódusz Sportegylet
27:00Üres Üres
29:00Üres Üres
31:00Gyulai-Kertesi Edina4457MSE Megalódusz Sportegylet
33:00Üres Üres
 
 
[A] Közepesen hosszú pálya haladóknak (20)A24 ep
RajtNévSI számKlub
4:00Ódor Zoltán1791029GTC Gerecse Tájfutó Club
6:00Nagy Viktor934GTC Gerecse Tájfutó Club
8:00Imeli János363463MSE Megalódusz Sportegylet
10:00Skrop Róbert7998899ARA Alba Regia Atlétikai Klub
12:00Federics Éva7721004TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
14:00Barsi Anna1302693GTC Gerecse Tájfutó Club
16:00Eipl András46146GTC Gerecse Tájfutó Club
18:00Skrop Tamás7898987ARA Alba Regia Atlétikai Klub
20:00Stark Gergely307548MEA Miskolci Egyetem AC
22:00Deák Péter8644533GTC Gerecse Tájfutó Club
24:00Bucsek Barnabás2118865TTT-up TTT-BMFO
26:00ifj. Eipl András448962GTC Gerecse Tájfutó Club
28:00Üres Üres
30:00Hunyadi István2088234SFC Széchenyi István Egyetem SE
32:00Üres Üres
34:00Cserna András1396276BKL Budakalászi Sport Club
36:00Kuzma Kornél2035135TTT-up TTT-BMFO
38:00Vk Molnár Zoltán888350VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
40:00Konrád Rita1396230GTC Gerecse Tájfutó Club
42:00Üres Üres
 
 
[B] Mérsékelten hosszú pálya haladóknak (21)B21 ep
RajtNévSI számKlub
3:00Szabó Ágnes2072222ZTC Zalaegerszegi TC
5:00Horváth Balázs890TTT-up TTT-BMFO
7:00Szvétecz Boglárka7990924TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
9:00Balogh Zorka1031211GTC Gerecse Tájfutó Club
11:00Bogdanovics András4461HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
13:00Gillich Dóra7990516TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
15:00Ágh Barbara7931221TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
17:00Eiplné Sipos Ágnes2118868GTC Gerecse Tájfutó Club
19:00Skropné Szuromi Éva7740712ARA Alba Regia Atlétikai Klub
21:00Krajcár Tamás1302660GTC Gerecse Tájfutó Club
23:00Cserna András Máté1396278GTC Gerecse Tájfutó Club
25:00Novotni Tiborné505247BBB Balassagyarmati Balassi B. KSE
27:00Jan Mizur2079503XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
29:00Tóth Lajos7570705TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
31:00Csonka Levente233625TTT-up TTT-BMFO
33:00Üres Üres
35:00Dudás Anna7000705TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
37:00Elek Doris918EK Egyesületen kívüli
39:00Szabó Istvánné411979EK Egyesületen kívüli
41:00Üres Üres
43:00Üres Üres
 
 
[C] Közepes pálya mindenkinek (26)C15 ep
RajtNévSI számKlub
0:00Batai Barnabás4714890Ászár
2:00Molnár Boglárka2050693VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
4:00Vk Hunyadi Annamária4714919EK Egyesületen kívüli
6:00Nagy Bence4460GTC Gerecse Tájfutó Club
8:00Kiss Bendek4714860TTT-up TTT-BMFO
10:00Mauer Máté232753GTC Gerecse Tájfutó Club
12:00Kocsi Gábor4714846TTT-up TTT-BMFO
14:00Bordács Mónika1200701GTC Gerecse Tájfutó Club
16:00Pásztor Imre45270SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
18:00Koblencz Kristóf4714911TTT-up TTT-BMFO
20:00Heuer Andrea2088245VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
22:00Ódor Laura1060406GTC Gerecse Tájfutó Club
24:00Bokodi Ábel4714912TTT-up TTT-BMFO
26:00Horváth Csaba4714857Ászár
28:00Balogh László4660065GTC Gerecse Tájfutó Club
30:00Cserna Judit2118864BKL Budakalászi Sport Club
32:00Czunyi Zoltán4714905EK Egyesületen kívüli
34:00Jana Mizurova2079495XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
36:00Cserna Levente4714855GTC Gerecse Tájfutó Club
38:00Mayer Martin4714856TTT-up TTT-BMFO
40:00Bordács Krisztián1050801GTC Gerecse Tájfutó Club
42:00Lukács Péter4714906EK Egyesületen kívüli
44:00Horváth Ágnes4714875GTC Gerecse Tájfutó Club
46:00Üres Üres
48:00Üres Üres
50:00Üres Üres
 
 
[D] Rövid pálya kezdőknek (40)D11 ep
RajtNévSI számKlub
0:00Horváth Dorottya4714886GTC Gerecse Tájfutó Club
2:00Nagy Eszter4714907GTC Gerecse Tájfutó Club
4:00Vk Tirhold Dávid4714877TTT-up TTT-BMFO
4:00Szebeni Violetta4714876TTT-up TTT-BMFO
4:00Vk Tirhol apuka kísérő4714871TTT-up TTT-BMFO
6:00Horváth Emma4714909GTC Gerecse Tájfutó Club
8:00Vk Avar Boglárka4714847EK Egyesületen kívüli
8:00Vk Avar Levente4714851EK Egyesületen kívüli
10:00Hamza Dávid4714869KKU Komárom, Kultsár
12:00Ambrus Andrea4660116GTC Gerecse Tájfutó Club
14:00Mauer Luca4714895GTC Gerecse Tájfutó Club
16:00Borbély Máté4714891KKU Komárom, Kultsár
18:00Vk Pirik Mihály4714887KKU Komárom, Kultsár
18:00Vk Korán Tamás4714883KKU Komárom, Kultsár
20:00Tirhold Norina4714896TTT-up TTT-BMFO
22:00Vk Tiszavári Dorottya4714863KKU Komárom, Kultsár
22:00Vk Magyar Angéla4714842KKU Komárom, Kultsár
24:00Juhász Márk4714892TTT-up TTT-BMFO
24:00Vk Csonka Ábel4714872TTT-up TTT-BMFO
24:00Vk Köpöczi József kísérő7757812TTT-up TTT-BMFO
24:00Vk Réső Anna4714903TTT-up TTT-BMFO
26:00Windich Leila4714845KKU Komárom, Kultsár
28:00Vk Sebestyén Jenni4714899KKU Komárom, Kultsár
28:00Vk Hocza Krisztián4714844KKU Komárom, Kultsár
30:00Eipl Richárd4714894GTC Gerecse Tájfutó Club
32:00Batai Bálint4714858Ászár
34:00Mohai Rita4714917GTC Gerecse Tájfutó Club
36:00Liszkai Krisztina4714850KKU Komárom, Kultsár
38:00Reményi Ilona4714900KKU Komárom, Kultsár
40:00Horváth Zoltán4714880GTC Gerecse Tájfutó Club
42:00Üres Üres
44:00Szabó Flanna4714841KKU Komárom, Kultsár
46:00Purgel Péter4714913TTT-up TTT-BMFO
48:00Beres Károlyné4714881EK Egyesületen kívüli
50:00Szőnyeg Bence4714854KKU Komárom, Kultsár
52:00Takács Tünde4714893GTC Gerecse Tájfutó Club
54:00Turi Csaba4714901TTT-up TTT-BMFO
56:00Üres Üres
58:00Berbely Attila4714878TTT-up TTT-BMFO
1:00:00Üres Üres