2017-09-10-Tatai Honvéd KupaCs 2017.09.07. 6:27
Rendező: TTThttp://ttt-tata.hu
Nevezések kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
[E] Hosszú pálya haladóknak (13)
SszNévSI számSzülSportegyesület
1Avar András7934977TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
2Dömötör Gábor332878SFC Széchenyi István Egyetem SE
3Ela Sedlikova2066973XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
4Gyulai Tamás4458MSE Megalódusz Sportegylet
5Gyulai Zoltán4459MSE Megalódusz Sportegylet
6Gyulai-Kertesi Edina4457MSE Megalódusz Sportegylet
7Körmendi Miklós232725MSE Megalódusz Sportegylet
8Mentler Balázs332877SFC Széchenyi István Egyetem SE
9Mohai Gábor915DHS Debreceni Honvéd Sport és DSE
10Molnár Zoltán8181815VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
11Peter Mizur7202851XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
12Urbán András232759BEA Budapesti Egyetemi Atl Club
13Weibl Zoltán1419835SFC Széchenyi István Egyetem SE
 
 
[A] Közepesen hosszú pálya haladóknak (16)
SszNévSI számSzülSportegyesület
1Barsi Anna1302693GTC Gerecse Tájfutó Club
2Bucsek BarnabásTTT-up TTT-BMFO
3Cserna András1396276BKL Budakalászi Sport Club
4Deák Péter8644533GTC Gerecse Tájfutó Club
5Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club
6Federics Éva7721004TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
7Hunyadi István2088234SFC Széchenyi István Egyetem SE
8ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó Club
9Imeli János363463MSE Megalódusz Sportegylet
10Konrád Rita1396230GTC Gerecse Tájfutó Club
11Vk Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
12Nagy Viktor934GTC Gerecse Tájfutó Club
13Ódor Zoltán1791029GTC Gerecse Tájfutó Club
14Skrop Róbert7998899ARA Alba Regia Atlétikai Klub
15Skrop Tamás7898987ARA Alba Regia Atlétikai Klub
16Stark Gergely307548MEA Miskolci Egyetem AC
 
 
[B] Mérsékelten hosszú pálya haladóknak (14)
SszNévSI számSzülSportegyesület
1Ágh Barbara7931221TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
2Balogh Zorka1031211GTC Gerecse Tájfutó Club
3Bogdanovics András4461HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület
4Cserna András Máté1396278GTC Gerecse Tájfutó Club
5Csonka LeventeTTT-up TTT-BMFO
6Dudás Anna7000705TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
7Eiplné Sipos ÁgnesGTC Gerecse Tájfutó Club
8Gillich Dóra7990516TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
9Horváth BalázsTTT-up TTT-BMFO
10Jan Mizur2079503XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11Krajcár Tamás1302660GTC Gerecse Tájfutó Club
12Skropné Szuromi Éva7740712ARA Alba Regia Atlétikai Klub
13Szabó Ágnes2072222ZTC Zalaegerszegi TC
14Szvétecz Boglárka7990924TTT Tatai TS és TF Honvéd SE
 
 
[C] Közepes pálya mindenkinek (22)
SszNévSI számSzülSportegyesület
1Balogh László4660065GTC Gerecse Tájfutó Club
2Batai BarnabásEK Egyesületen kívüli
3Bokodi ÁbelTTT-up TTT-BMFO
4Bordács Krisztián1050801GTC Gerecse Tájfutó Club
5Bordács Mónika1200701GTC Gerecse Tájfutó Club
6Czunyi ZoltánEK Egyesületen kívüli
7Cserna JuditBKL Budakalászi Sport Club
8Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó Club
9Heuer Andrea2088245VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
10Horváth ÁgnesGTC Gerecse Tájfutó Club
11Horváth CsabaEK Egyesületen kívüli
12Hunyadi Annamária + KEK Egyesületen kívüli
13Jana Mizurova2079495XFAR TJ Slávia Farmaceut Bratislava
14Kiss BendekTTT-up TTT-BMFO
15Koblencz KristófTTT-up TTT-BMFO
16Kocsi GáborTTT-up TTT-BMFO
17Mauer Máté232753GTC Gerecse Tájfutó Club
18Mayer MartinTTT-up TTT-BMFO
19Molnár Boglárka2050693VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
20Nagy Bence4460GTC Gerecse Tájfutó Club
21Ódor Laura1060406GTC Gerecse Tájfutó Club
22Pásztor Imre45270SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
 
 
[D] Rövid pálya kezdőknek (31)
SszNévSI számSzülSportegyesület
1Ambrus Andrea4660116GTC Gerecse Tájfutó Club
2Avar BoglárkaEK Egyesületen kívüli
3Avar LeventeEK Egyesületen kívüli
4Batai BálintEK Egyesületen kívüli
5Beres KárolynéEK Egyesületen kívüli
6Borbély MátéEK Egyesületen kívüli
7Csonka Ábel + KTTT-up TTT-BMFO
8Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó Club
9Hamza DávidEK Egyesületen kívüli
10Horváth DorottyaGTC Gerecse Tájfutó Club
11Horváth EmmaGTC Gerecse Tájfutó Club
12Horváth ZoltánGTC Gerecse Tájfutó Club
13Köpöczi József kísérőTTT-up TTT-BMFO
14Liszkai KrisztinaEK Egyesületen kívüli
15Lukács PéterEK Egyesületen kívüli
16Magyar A. Tiszavári D.EK Egyesületen kívüli
17Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó Club
18Mohai RitaGTC Gerecse Tájfutó Club
19Nagy EszterGTC Gerecse Tájfutó Club
20Pirik M. Korán T.EK Egyesületen kívüli
21Purgel PéterTTT-up TTT-BMFO
22Reményi IlonaEK Egyesületen kívüli
23Réső Anna + KTTT-up TTT-BMFO
24Sebestyén J. Hocza K.EK Egyesületen kívüli
25Szabó FlannaEK Egyesületen kívüli
26Szőnyeg BenceEK Egyesületen kívüli
27Takács TündeGTC Gerecse Tájfutó Club
28Tirhol apuka kísérőTTT-up TTT-BMFO
29Tirhold Dávid + KTTT-up TTT-BMFO
30Tirhold NorinaTTT-up TTT-BMFO
31Windich LeilaEK Egyesületen kívüli